ЕКСКУРСІЇ ТУРИСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ "БУКОВЕЛЬ"


 
Екскурсії туристичного комплексу "Буковель"
Туристичний комплекс "Буковель"
ТзОВ "ПАРКТУР"
78593 с. Поляниця
Яремчанська міська рада
Івано-Франківська область
Україна

Відділ бронювання: 8 (0342) 559546

www.bukovel.info

Ніщо не живить людину так, як враження. Ніде не можна відпочити так, як на природі. Ніколи не можна оцінити не порівнявши. Івано-Франківщина – чарівна земля, оповита древніми міфами та легендами, заколисана співом гірських річок та шепотом смерек – справжня скарбниця старовинних звичаїв, обрядів, традицій, багатовікових культурних надбань гуцулів, бойків, опіллян, покутян.

Прикарпаття – це край, де на невеликій площі (13,9 тис. кв. км) зосереджено 3,5 тис. пам’яток історії, культури, архітектури, релігії та природи. Діючі монастирі, дерев’яні церкви, музеї, скельні комплекси, водоспади в поєднанні з чудовими гірськими ландшафтами та самобутністю місцевих мешканців – все це зробить Ваш відпочинок неповторним і незабутнім.

Центр туристичної інформації – одна з небагатьох прикарпатських компаній, що нададуть Вам можливість поринути у стрімкий потік захоплюючих вражень, у мальовничу природу Карпат, відірватися від звичності сірих буднів, зробити свій відпочинок цікавим та змістовним.

"Івано-Франківськ. Відгомін століть" – під час екскурсії Ви ознайомитесь із життям міста Станиславова (колишня назва Івано-Франківська) на протязі трьох століть. А також побачите: комплекс палацу Потоцьких – засновників Станиславова; ринкову площу з ратушею – зразок середньовічного містобудування; майдан Шептицького з костелом, собором і старовинною гімназією – духовним осередком давнього міста у стилі бароко; доторкнетесь до фортечного муру Станиславівської фортеці, яка була витвором фортифікаційного мистецтва середньовічної Європи; у Меморіальному сквері почуєте про сторінки особистого життя Івана Франка – його другу любов до “гордої княгині”.

"Манявський Скит" – в с. Маняві знаходиться Манявський Скит: Хресто-Воздвиженський діючий чоловічий монастир – пам’ятка архітектури початку ХУІІ ст. Колись Скит мав до 200 ченців і десятки підпорядкованих монастирів у Галичині, на Буковині та у Молдавії. Споруди храмів, келій, господарських приміщень виконані з каменю і є класичним зразком церковної архітектури ХУІІ – ХУІІІ ст. на території Скиту збереглися: монастирська вежа-скарбниця, церква св. Бориса і Гліба, підземна церква архистратига Михаїла. В соборі Воздвиження Чесного Хреста знаходиться чудотворний образ Божої Матері, написаний у ХУІІІ ст. на Горі Афон.

"Яремче – візитка Карпат" – біля Каменю Довбуша Ви почуєте розповіді про карпатського Робін Гуда – Олексу Довбуша; а потім помилуєтесь витвором природи – Яремчанським водоспадом на ріці Прут, доторкнетесь до сторінок історії міста. Відвідавши гуцульський сувенірний ринок, зможете придбати вироби карпатських умільців.

"Музей писанки” (Коломия)" – єдиний у світі музей писанкового розпису, традиції якого збереглися ще з дохристиянських часів. Малювання писанок відбувається за нормами суворого ритуалу, а їх чарівну силу примножує освячення разом з паскою на Великдень. Сам музей має форму писанки висотою біля 14м. Тут відображено історію виникнення писанки, техніки її розпису, інструментарій, композиції орнаментальних мотивів.

"Верховина-Криворівня" – відвідування музею музичних інструментів та гуцульського побуту, де Ви, одягнувшись у гуцульський одяг, зможете пограти на самобутніх музичних інструментах. У музеї І.Франка Ви дізнаєтеся, чому знані українські письменники та громадські діячі кінця ІХХ – початку ХХ ст. полюбляли саме сюди їздити на відпочинок. А, побачивши хату-гражду, зрозумієте, чому її називають гуцульською фортецею. Під час екскурсії Ви відчуєте, що “тіні забутих предків” блукають поруч, адже саме тут проводилися зйомки славнозвісного фільму С. Параджанова “Тіні забутих предків”, який потрапив до “Книги рекордів Гіннеса”, як такий, що здобув найбільше нагород.

"Яремче – Ворохта" – комбінована екскурсія: до вищеописаної екскурсії “Яремче – візитка Карпат” додається екскурсія по Ворохті – спортивній столиці Прикарпаття, а саме, катання на найдовшій в українських Карпатах канатно - крісельній дорозі (2000м + 2000м): чудові краєвиди всіх найвищих карпатських гір - двотисячників (Говерли, Хом’яка, Петроса, Піп Івана), а також огляд комплексу трамплінів. За бажанням можна покататись на конях, фотографування в гуцульській одежі.

"Таємниці Древньої Галичини" – історія літописного Галича, якому вже понад 1100 років. Розповіді про героїв “Слова о полку Ігоревім”: галицького князя Ярослава Осмомисла, який мав за дружину дочку князя Юрія Довгорукого – засновника Москви, про його дочку – ту саму Ярославну, дружину князя Ігоря. Саме звідси керував Галицько – Волинською державою король Данило Галицький, який заснував Львів. А також Ви відвідаєте сучасний Галич, помилуєтеся красою Дністровських круч та залишками Старостинського замку.

"Рогатин – колиска Роксолани" – під час цієї екскурсії Ви побуваєте на батьківщині славнозвісної красуні Насті Лісовської, яку Європа 500 років тому знала як дружину могутнього султана Туреччини Сулеймана ІІ Пишного. Ви ще раз переконаєтеся, що краса і розум українських жінок відігравали помітну роль у житті тогочасної Європи. Крім цього Ви маєте можливість відвідати пам’ятку історії ХІУ ст. дерев’яну церкву Святого Духа.

"Намисто Прикарпаття" – універсальна екскурсія, вирушивши у яку, Ви зможете за один день відвідати найбільш знані і відомі місця нашого краю: музей писанки у Коломиї, музей І. Франка та хату – гражду у Криворівні, покататися на найдовшій канатно-крісельній дорозі у Ворохті, побачити водоспад і купити карпатські сувеніри на гуцульському ринку у Яремче.

 

ДОДАТКОВІ ЛІНКИ


 
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE