ГОТЕЛЬ "ЕДЕЛЬВЕЙС"


 
Готель Готель Готель

більше зображень

 

ОПИС ТА АДРЕСА


 Готель "Едельвейс"
м.Яремче
вул. Дачна, 62
+380 (342) 559546Готель “Едельвейс” становить собою невеличкий гірський комплекс із тридцяти номерів.

Дивовижні квіти Карпат (готель «Едельвейс»).
Саме так могла б називатися книга, присвячена розвитку курорту “Буковель”. Адже з першого дня функціонування його оточують дивовижні Карпатські назви, котрі разом створюють для нас справжню казку, в яку мріє потрапити кожен, хто хоча б раз тут побував. Це й гора Буковель висотою 1127 метрів, біля підніжжя котрої розкинувся однойменний курорт; це й дивовижна карпатська квітка скорзонера, яка у 2000 році дала назву фірмі, що розбудовує курорт “Буковель”.
Цього року ще одна квітка стала талісманом одного з готелів комплексу “Буковель”. “Едельвейс” – називається гірська квітка і так називається готель у самому серці Яремчі.
Одного порівняння його з красивою квіткою буде мало. Мабуть, до нього возитимуть туристів на екскурсію, щоб вони побачили це диво людського творіння, в якому все не просто створює для нас комфорт і затишок, але й спонукає забути усі земні турботи і поринути у світ лісу та гір.
Зрештою, якщо перейти від лірики на мову цифр, то готель “Едельвейс” становить собою невеличкий гірський комплекс із тридцяти номерів, з них:

* 7 одномісних стандартних;
* 11 двохмісних першої категорії;
* 6 двохмісних другої категорії
* 6 люксів;
* 6 додаткових ліжок (для люксів).

Одночасно готель «Едельвейс» може прийняти 59 чоловік. В готелі є камінний зал, ресторан «Мисливець» на 60 чоловік.
Категорія номера

1. Одномісний (SNGL)
В номері: плазмовий телевізор (кабельне ТВ), телефон, міні-бар(за додаткову оплату), санвузол (душ), фен, балкон.
Номер однокімнатний.

2. Двохмісний номер (DBL), 1 категорія
В номері: плазмовий телевізор (кабельне тв), телефон, міні-бар(за додаткову оплату), санвузол (душ),фен, балкон, вигляд на парковку.
Номер однокімнатний.

3. Двохмісний номер (DBL), 2 категорія
В номері: плазмовий телевізор (кабельне тв), телефон, міні-бар(за додаткову оплату), санвузол (душ), фен, вигляд на ліс. Номер однокімнатний.

4. Номер Люкс
В номері: 2 плазмових телевізора (кабельне тв), телефон, міні-бар(за додаткову оплату), санвузол (душ), тахта, фен, диван, можливе додаткове ліжко. Номер двокімнатний.

 

ЦІНИ


 При попередньому бронюванні номерів надається знижка 9%!
Діти віком до 5 років без претензій на послуги можуть проживати і харчуватись (сніданок) безкоштовно. Для дітей віком від 5 до 12 років знижка 25 % від вартості ліжко-місця. У вартість всіх пакетів входять сніданки у ресторані "Мисливець" (шведський стіл).

Детальна інформація про ціни в додатку.

 

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ


 

 

ДОДАТКОВІ ЛІНКИ


 
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE