ГОТЕЛЬ "ПІГИ"


 
ГОТЕЛЬ ГОТЕЛЬ ГОТЕЛЬ

більше зображень

 

ОПИС ТА АДРЕСА


 ГОТЕЛЬ "ПІГИ"
Україна, Івано-Франківська область,
м. Яремче, с. Татарів,
ГОТЕЛЬ "ПІГИ"
tel/fax (03434) 35-404
tel (03434) 35-464
Україна, Київ
tel. (044) 235-9793, 235-9795
tel/fax 235-9794

http://www.pigy.if.ua/

Готель "ПІГИ", реставрований в 1999 році, розта­шований неподалік від найбільшої гори Карпат — Говерли, на березі річки Прут. Ця місцевість нале­жить до зони бальнеологічних курортів України з чу­довими лісовими ландшафтами, мисливськими угіддя­ми та чистим гірським повітрям.

На відстані двох кіло­метрів знаходяться три діючі лижні трампліни, а та­кож гірськолижні спуски з підйомниками. При готелі працює пункт прокату гірськолижного спорядження.

Архітектурний ансамбль готелю витриманий в ста­ровинному карпатському стилі. На першому поверсі розташований затишний хол і зал ресторану, меню якого пропонує європейську та національну кухні.

Готель має власну систему опалення і водопоста­чання із джерел, вода яких по хімічному складу не поступається альпійській талій воді. Номера готелю відповідають західним стандартам, обладнані супутниковим телебаченням, телефоном. При готелі працює цілодобово охороняєма автомобільна стоянка.

Перебуваючи в готелі, Ви маєте невичерпні можливості для курортного відпочинку, мандрівок у гори, полювання, занять зимовими видами спорту.
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE