ГОТЕЛЬ "ЖОРЖ"


 
Готель "Жорж"
пл.Міцкевича 1,
м.Львів

тел.: +380 32 272 59 52

georgehotel.com.ua

Готель "Жорж" - один з найстарiших готелiв Львова. Поєднання елегантностi з сучасними вигодами та чудове розмiщення роблять "Жорж" iдеальним мiсцем для вiдпочинку та працi дiлових людей i туристiв.

Рознашований в центрi дiлового та культурного життя мiста - навпроти пам'ятника великому польському поету Адаму Мiцкевичу, недалеко вiд площi Ринок з її численними iсторичними та архiтектурними пам'ятниками.

Побудований в 1901 роцi в еклектичному стилi неоренесансу за проектом вiденьських архiтекторiв Фельмера та Гельмера, Готель видiляється привiтнiстю, вишуканiстю, затишком та увагою до iноземних та українських гостей.
Комфортабельнi кiмнати рiзних категорiй завжди готовi прийняти гостей мiста. Люкси, напiв-люкси, одномiснi та двомiснi номери першої категорiї та номери туристичного класу обладнаннi всiм необхiдним для комфортного перебування гостей у готелi.

До Ваших послуг:

* Зручнi кiмнати для гостей, люкси та напiвлюкси
* Прийоми та банкети
* Ми пропонуємо обслуговування в номерах
* Вишукана кухня
* Послуги перекладачiв та гiдiв
* Камера зберiгання
* Прання, прасування бiлизни
* Банкомат

Ви вiдчуєте себе дуже зручно в кожному з 72 номерiв нашого готелю. Просторi та затишнi номери "Жоржу", його люкси та напiвлюкси обладнанi сучасними меблями та всiм необхiдним для приємного перебування.

Ресторан "Жорж" з залом для бенкетiв, є iдеальним мiсцем для проведення святкових обiдiв, фуршетiв, корпоративних вечiрок, зустрiчей Нового Року, святкувань весiлля, балiв та iнших урочистих подiй.

 

ЦІНИ


 Люкс двi особи 610 грн.
одна особа 580 грн.
Напiвлюкс двi особи 540 грн.
одна особа 510 грн.
1-й клас двi особи 400 грн.
одна особа 370 грн.
турист.клас двi особи 220 грн.
одна особа 190 грн.
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE