САНАТОРІЙ "КАРПАТИ" НА КУРОРТІ ТРУСКАВЕЦЬ


 
Санаторій Санаторій Санаторій

більше зображень

 

ОПИС ТА АДРЕСА


 Санаторій "Карпати" на курорті Трускавець
адреса: Україна, м. Трускавець, вул. Карпатська, 2
поштовий індекс: 82200
телефони: (38) (03247) - 62-000, 62-129
факс: (38) (03247) - 62-747, 62-939

www.san-karpaty.com.ua

Ви відкриєте для себе не просто чарівний куточок Прикарпаття, де можна суттєво оздоровитись, добре розважитись і змістовно відпочити. Ви мимоволі відчуєте безмежну любов людей, які створили і продовжують творити цю красу. Тому навіть у кожну цеглинку, в кожен камінчик, дерево, квітку, вони вклали частинку своєї лагідної і щирої душі.

Це Ви відчуєте, побувавши в санаторії “Карпати”, одному з кращих на бальнеологічному курорті Трускавець.

На кожному поверсі, в кожному кабінеті, номері відчувається любов. Любов до праці, до фаху, до людей, до життя. І цим, власне, все сказано.

Зрештою, найвибагливіші естети і гурмани, найприскіпливіші ревнителі високих медичних стандартів, найпалкіші прихильники оздоровчої фізкультури і цікавого відпочинку екзотичним присмаком, завітавши в "Карпати” в цьому переконаються. А переконавшись, порекомендують друзям і близьким, адже тут завжди раді тим, хто любить життя і цінує здоров’я. Адже вкладати гроші в здоров’я – означає продовжувати життя, яке є найдивовижнішим з усіх земних див, дарованих нам Всевишнім.

Санаторій "Карпати" – це дев’ятиповерховий спальний корпус на 460 місць, їдальня, власний бювет мінеральних вод, відпочинковий центр, спортивно-оздоровчий та лікувально-діагностичний корпуси. Відеоконтроль, охорона, парковка машин, бари. На території санаторію є великий парк та ресторан-музей "Гражда".

Не лише лікування в санаторії, але і спокійна атмосфера оточуючих гір, лісів і полонин, цілюще гірське повітря, унікальні мінеральні води допоможуть вам стати здоровими, а тому дзвоніть, пишіть і просто приїжджайте!Проживання

* Проживання в одно- та двомісних номерах, обладнаних санітарними вузлами (з цілодобовим забезпеченням холодною та гарячою водою), холодильниками, телефонами внутрішнього, міського та міжнародного зв'язку, телевізорами, працює супутникове телебачення та регіональна телестудія.

* Є двокімнатні номери "люкс", підвищеної комфортності з вишуканим дизайном

* Житловий корпус розрахований на 460 місць, в тому числі 236 покращених номерів та номерів "люкс"

* Цілодобово працює служба безпеки санаторію

* Рекреаційні властивості санаторію збагачує великий зимовий сад-фойє біля кіноконцертного і танцювального залів та їдальні


На мальовничій околиці південно-східної частини міста-курорту Трускавець, по сусідству із водосховищем та лісовим масивом, в оточуючий ландшафт органічно вписався дев'ятиповерховий спальний корпус на 460 місць, зблокований перехідними галереями з клубом, їдальнею, ліку-вальним корпусом і спортивно-оздоровчим комплексом.


Лікування

В санаторії успішно лікують наступні захворювання: хронічні гепатити, коліти, холецистити, панкреатити, гастрити, виразки, цистити, цисталгія, цукровий діабет легкого та середнього ступенів, жовчокам'яна та сечокам'яна хвороби, стан післяопераційного втручання на нирках, стан після дистанційної літотрипсії (дроблення каменів), літогенні діатези, уретрити, везикуліти, хвороби чоловічої статевої системи.

Мінеральні води, які сприяють активному сечовиділенню і володіють вираженою протизапальною дією, озокерит - земляний віск, санаторно-курортний режим, лікувальне харчування, фізкультура, ходьба, кліматотерапія та фізіотерапія - це комплекс лікувальних факторів курорту, які застосовуються для успішного лікування захворювань нирок, печінки та обміну речовин.

Основними видами мінеральних вод для лікування захворювань шлунково-кишківникового тракту, жовчного міхура та нирок є мінеральні води "Нафтуся", "Марія" (джерело №1), "Софія" (джерело №2), "Бронислава" (джерело №3). Для мінеральних ванн використовується цілий ряд високомінералізованих джерельних вод.

"Нафтуся" - унікальна мінеральна, гідрокарбонатна, магнієвокальцієва, слабомінералізована, з високим вмістом органічних речовин, з специфічним присмаком нафти і запахом сірководню вода, яка покращує процеси уродинаміки в організмі, сприяє виведенню піску і дрібних камінців та запобігає їх виникненню, діє протизапально, активізує дію деяких залоз внутрішньої секреції, виводить із організму радіонукліди, шлаки, покращує функції печінки, відновлює імунну систему, має жовчогінні, обезболюючі і дезотоксичні властивості.

Діагностика. Сучасні методи ультразвукової діагностики передміхурової залози, експрес рН-метрії шлунку, гастрофіброскопії з рН-метрією, ендогастральним введенням лікувальних розчинів (при необхідності), комп'ютерної діагностики по Фолю, лікування запалення передміхурової залози з допомогою одночасної порожнинної ендостимуляції і лазерної терапії та багато інших методик дають змогу проводити якісну діагностику та лікування.

Лікувальна база санаторію - це бювет мінеральних вод, з елементами безконтактного підігріву, лікувально-діагностичне та лікувально-профілактичне відділення, розташовані в окремих корпусах, зблокованих з спальним корпусом закритими перехідними галереями, обладнані сучасною медичною апаратурою, що дає змогу кваліфіковано проводити діагностику захворювань та ефективне їх лікування як основного, так і супутнього характеру.

Після лікування в санаторії покращення стану здоров'я, в залежності від нозологічного захворювання і його форм, складає до 95 відсотків.

Харчування

У двох залах їдальні санаторію "Карпати" Вам запропонують харчування по типу "шведський стіл", а при потребі дієтичне харчування.

Дієтичне харчування є невід'ємною частиною комплексного санаторно-курортного лікування. Особливе значення надається раціональному харчуванню з цілорічним набором значної кількості свіжих овочів та фруктів, впровадженню в раціон сучасних повноцінних низькокалорійних продуктів з набором комплексу вітамінів і мікроелементів, що сприяє ефективному санаторно-курортному лікуванню.

В санаторії є також затишні бари "Карпатський" і "Саккура". В мальовничому куточку санаторного парку розташоване кафе "Гражда", збудоване в стилі дерев'яної народної архітектури Гуцульщини, де вам запропонують українські народні страви.

Сервіс, дозвілля

До Ваших послуг за додаткову оплату:

* ручний та підводний масаж, гідроколонотерапія

* спортивно-оздоровчий комплекс з великим і малим критими басейнами, гідромасажем, ваннами підводного масажу, паровою кабіною фірми"Альбатрос", сауною з гідропроцедурами, залом настільного тенісу, тренажерним залом, більярдною, універсальним спортивним залом розміром 36х18м

* стоматологічний та зубопротезний кабінети, металокераміка

* анонімна лабораторна бактеріологічна діагностика урологічних, венерологічних та гінекологічних захворювань

* салон краси "Нефертіті": косметичний салон, перукарня, солярій

* екскурсії по визначних місцях Львівщини, Прикарпаття, Закарпаття, в Почаївську Лавру

* виїзди на міжнародні лижні бази "Тисовець" та "Славськ" з забезпеченням спортивним інвентарем

* прогулянки верхи на конях, бричках, санях та гірських велосипедах
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE