СПОРТИВНО ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ „СЕЙДО”


 Основний вид діяльності клубу є розвиток екзотичного виду східного єдиноборства як карате-до, а також інших видів единоборств та спорту.

Основною метою діяльності клубу є задоволення та захист спільних інтересів своїх членів та сприяння створенню умов для більш повного зміцнення здоров'я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей як суспільства так і людини зокрема, з метою гармонійного формування її особистості, використовуючи багатий досвід і методи українських, світових, та оздоровчих систем, бойових мистецтв та спорту, удосконалення прогресивних форм виховання молоді, організації здорового способу життя, виховання здорового покоління та зміцнення миру в суспільстві.

Історія винекнення МГО СОК „СЕЙДО” має корінь із винекнення МСК „ТАЙФУН”. Молодіжно-спортивний клуб „ТАЙФУН” започаткував Олег Іванович Якубович, у 1098 р., ІІ-й дан, завдяки цій людині карате з'явилось в Бурштині та Івано-Франківській області. Цей клуб виховав багато видатних спортсменів, чемпіонів і призерів Європи та світу Серед них відомі:

Білоголовський Юрій – дворазовий срібний призер чемпіонату України м.Коростень 1996 р.

Шевчук Олександр та Вульчин Володимир – неодноразові чемпіони та призери різних за рівнем турнірів, Чемпіонатів України, Європи та Світу.

Кутинський Вадим, Савчак Вадим Сокол Ігор, Антонів Юрій – неодноразово займали призові місця у різних турнірах, а також отримали офіційне запрошення виступити в складі збірної України на чемпіонаті світу 1996 р. в м. Осана (Японія). На жаль вони не змогли взяти участі в змаганнях в зв'язку з відсутністю фінансування та спонсорів. Спортсмени клубу неодноразово мали можливість представляти клуб на міжнародній арені, але ці можливості не здійснювались через відсутність коштів.

Всі спортивні заслуги спортсмени клубу у МСК „ТАЙФУН” мають завдячувати видатному тренеру – О. І. Якубовичу. Далі О. І. Якубович покидає світ карате в звязку із захворюванням, через що лікарі заборонили йому заняття карате-до. Паралельно з цим світ карате полишає вже відомий на той час клуб „ТАЙФУН”.

Але карте на цьому не перестає існувати в м. Бурштин, тому що Олег Іванович залишив після себе своїх кращих наступників які продовжують розвивати цей екзотичний вид бойового мистецтва як карате-до. Так, спортсмени продовжували тренуватись, та досягали великих успіхів. Олександр Шевчук (І-й дан) продовжив тренування в м.Івано-Франківськ, Прокопів Володимир продовжив свою спортивну кар'єру в м.Львів під керівництвом надзвичайно хорошого тренера, керівника спортивно-оздоровчого клубу „ВОЇН” - Юрія Яремчука (4-й дан, суддя міжнародної категорії). Там Володя досягнув великих результатів – він 4-х кратний чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Світу ( Дурбан, Південно-Африканська республіка 2003р. версія SKIF ).

Кутинський Вадим – залишається в Бурштині і починає тренувати, засновує Спортивно-оздоровчий клуб „СЕЙДО” що в перекладі на українську означає – народження. В 2003 році він складає іспит на чорний пояс і отримує чорний пояс у президента Всесвітньої Федерації карате-до шотокан – Хітоши Касуя, 8-й дан, а також стає збірником України і представляє Україну на чемпіонаті Європи, версія WSKF в м.Київ 6-8 жовтня 2003 року де входить до кращої четвірки спортсменів Європи. Також він є неодноразовим призером Чемпіонатів та кубків України.

Слід згадати про його маленького вихованця Андрія Смірнова, який у складі СОК „СЕЙДО” завоював срібну медаль на чемпіонаті України (м. Одеса 24 квітня 2004 р. версія SKIF ) серед хлопчиків 10 років.

На даному етапі СОК „СЕЙДО” входить в Українську Національну Асоціацію карате-до „ SKI - UKRAINA ”.

 

ДОДАТКОВІ ЛІНКИ


 
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE