КЛУБ КАРАТЕ-ДО "ТАЙФУН"


 
Клуб карате-до Клуб карате-до


 

ОПИС ТА АДРЕСА


 


До створення клубу найбільше зусиль приклав діючий спортсмен, тренер та суддя Олег Іванович Якубович, який все своє життя пов'язав із цим видом спорту.

Займатися карате він розпочав під час служби в армії. Тренувався у найкращих спортсменів світу та України, проходив інструкторську та судівську атестацію у президента SKIF (інтернаціональна федерація карате-до "Шотокан") Хірокацу Канадави та п'ятиразового чемпіона світу Манабу Морокамі. Цілеспрямованість, рішучість і працездатність дозволили йому добитися високих успіхів у цьому виді спорту на міжнародній арені. У 1996 р. Олег Якубович перебував на семінарі у легенди світового карате Масахіко Танаки, успішно склав іспит і став першим каратистом СНД що отримав чорний пояс II ДАНу, а разом з ним і звання майстра спорту міжнародного класу. Він є представником ІКА (Японська асоціація карате-до на Україні) та президентом асоціації "Шотокан" карате-до Івано-Франківської області. Під керівництвом О. Якубовича сформовані інструкторський корпус, а також дан-комісія, яка розробила учбово- атестаційну програму і отримала право атестації спортсменів-каратистів у Івано-Франківській області.

Основна мета бурштинського клубу карате-до "Шотокан" це згуртування і виховання молоді. Працює він під девізом: "Карате проти злочинності та наркоманії". Клуб зареєстровано у всіх федераціях карате-до на Україні, і він є членом основних федерацій. Спортсмени клубу багато разів завойовували почесні місця на змаганнях різних рівнів. Одним із перших масових заходів клубу була організація у 1992 р. в Бурштині підготовчо-тренувальних зборів каратистів збірної України до чемпіонату світу на Кіпрі. Під час зборів відбулася міжнародна товариська зустріч каратистів України, Росії і Білорусії, яку організував Галицький районний відділ у справах молоді та спорту. Через рік Бурштин знову став місцем проведення тренувального збору збірної України по карате-до. Членами збірної команди України стали тоді бурштинські спортсмени О. Горбата і Ю. Заєць. Каратисти з "Тайфуну" неодноразово здобували призові місця на першостях України та міжнародних турнірах. У 1995 р. призерами чемпіонату нашої країни стали Олександр Шевчук, Володимир Вульчин та Юрій Білоголовський. У 1997 р. з чемпіонату України бурштинці знову повернулися з нагородами. Вадим Кутинський був п'ятим у своїй категорії, а Вадим Савчак - четвертим. Петро Ковальчук зайняв перше місце у змаганнях з контактного карате. Члени клубу Олександр Шевчук та Володимир Вульчин багато років поспіль розділяли між собою перше та друге місця на міжнародних турнірах у яких їм не було рівних. На сьогоднішній день вони є ведучими інструкторами з карате-до на Україні. Ці спортсмени з гідністю продовжують справу свого сенсея. В останні роки незважаючи на економічні труднощі вихованці клубу приймають участь у змаганнях різного рівня. Кращі спортсмени "Тайфуну" неодноразово виборювали право виступати на чемпіонатах світу та Європи. У 1997 р. спортсмени бурштинського клубу Олег Якубович (як тренер і як учасник), Олександр Шевчук, Петро Ковальчук, Володимир Вульчин, отримали запрошення на чемпіонат світу в Токіо. В тому ж році О. Якубовичем на базі бурштинського клубу карате-до "Тайфун" була заснована асоціація карате-до Івано-Франківської області. На сьогоднішній день вона нараховує біля 15 осередків в районах області і є однією з ведучих асоціацій України.

"Карате є одним із найгуманніших видів спорту. Тут головне не сила, а духовне удосконалення людини, пізнання духовного світу, перемога старху, невпевненості, перемога над собою, утвердження свого Я", - вчив своїх учнів Олег Якубович.

 

ДОДАТКОВІ ЛІНКИ


 
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE