ЕКСУРСІЇ "ЗАВІТАЙТЕ У ДАВНІЙ ГАЛИЧ!"


 Багато століть пролетіло з того часу, коли над берегами сивого Дністра, його кришталево-чистих приток - річок Лукви та Лімниці вигравали на сонці золотом бані величних храмів, здіймалися стіни могутніх укріплень стольного міста Галицького та Галицько-Волинського князівств. Підхопивши із рук розореної монголо-татарами столиці Русі-України Києва знамено давньоукраїнської державності Галич зумів протримати його до половини ХІV століття.

З історією міста, визначними пам’ятками давньогалицької білокам’яної архітектури, неповторними у своїй красі пам’ятками історії та культури давньої столиці знайомить гостей міста ця програма. Вона розрахована на 1 день (з 10 до 18 год.) і передбачає, крім екскурсій по сучасному Галичу, огляд дитинця княжого Галича у с.Крилосі, експозицій трьох музеїв та відвідування магазинів, де можна придбати сувеніри з галицькою символікою.Автобусний туристичний маршрут:

Один день у Галичі

10.30 - 13.30 Приїзд гостей в м.Галич. Зустріч з хлібом-сіллю та троїстими музиками біля пам’ятного знака “Меч і Рало” в с.Крилосі або на залізничному вокзалі в м.Галичі. Відвідування виставки-продажу сувенірів з галицькою символікою. Оглядова екскурсія по території дитинця давнього Галича в с.Крилосі з відвідуванням:

- пам’ятки історії ХІ ст. - літописної Галичиної могили - усипальниці засновника міста Галича;
- оборонних споруд Галича (ХІ-ХІІІ ст.ст.);
- фундаментів пам’ятки ХІІ ст. Успенського собору, пам’ятки архітектури ХІV ст. - каплиці Св. Василія;
- пам’ятки архітектури ХVІ ст. - Успенської церкви;
- Музею історії давнього Галича;
- легендарної Княжої криниці;
- Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття.

13.30 - 15.00 - обід у ресторані “Золотий Тік” м.Галича.

15.00 - 18.00 - оглядова екскурсія по сучасному Галичу з ознайомленням екскурсантів з його пам’ятками:
- пам’яткою архітектури ХІІ ст. - церквою св. Пантелеймона;
- пам’яткою архітектури ХІV-ХVІ ст. ст. - церквою Різдва;
- руїнами Галицького замку - пам’яткою історії ХІІ-ХVІІ ст.;
- ринковою площею м.Галича, пам’ятником королю Данилові Галицькому;
- сучасним Галичем.
18.00 - від’їзд гостей.Примітка: за бажанням екскурсантів їм може бути запропонована вечеря у ресторані м.Галича в супроводі вокально-інструментального ансамблю.Літній пішохідний маршрут

Княжа дорога

У сузір’ї найдавніших міст східнослов’янського світу одне з найпочесніших місць належить Галичу. Він поряд з Києвом, Черніговом, Володимиром і іншими столичними містами давньої Русі-України впродовж кількох століть був зосередженням найвищих досягнень матеріального і духовного життя наших предків.

Територія давнього міста, яка мала дуже велику площу укріпленої забудови відзначається надзвичайною живописністю. Мальовничі ландшафти, височини над берегами ріки Дністер та його приток - річок Лукви та Лімниці, які служили природними укріпленнями для давніх галичан і до сьогодні залишилися мало зачепленими людською діяльністю, збереглися у своїй первозданній красі. Надзвичайно вдало вписуються у природне оточення перлини давньогалицької архітектури - церква св.Пантелеймона ХІІ ст., церква Різдва Христового ХIV-XVII ст., залишки Галицького замку ХІІ-ХVII ст., Успенська церква ХVI ст., літописна Галичина могила Х-ХІ ст.

Пішохідний маршрут по дорогах ХІІ-ХV ст. дає можливість ознайомитись з неповторними ландшафтами заповідних зон, пройти по шляхах, які збереглися з часів середньовічного Галича, поринути у хвилі найчистішої ріки в Європі - Лімниці, заглибитись у неповторні відчуття людини, яка крокує шляхами, по яких ступали ноги галицьких князів.

Чисельність групи 15 чоловік.

10.00 - 11.00 Формування групи туристів у м.Галичі.
10.20. - 11.00 Піший перехід берегом Дністра до впадіння в нього р.Лімниці. Відвідування місць, де знаходились літописний двір боярина Судислава та церква св.Михаїла, караїмського кладовища ХVII - ХХ ст.
11.00 - 11.30 Перехід до пам’ятки архітектури ХІІ ст. церкви Св. Пантелеймона
11.30 - 12.30 Ознайомлення з церквою Св. Пантелеймона та монастирським комплексом біля неї.
12.30 - 13.00 Перехід до пам’ятки археології ХІІ ст. фундаментів - церкви Спаса.
13.20 - 15.00 Обід сухим пайком на березі р.Лімниці - улюбленого місця відпочинку галичан.
15.00 - 17.00 Перехід до пам’ятки археології ІХ ст. угорських могил у лісі Діброва з відвідуванням під час переходу літописних церквищ ХІІ-ХІІІ ст.
17.00 - 18.00 Коротке ознайомлення з пам’ятками Княжої гори у с.Крилосі.
18.00 Від’їзд у м.Галич.Галицька риболовля:

Риболовля

Риболовля - один з найдавніших промислів Галичини. Наявність однієї з найбільших рік України - Дністра, велика кількість його приток, озер, стариць на території давнього міста та його околиць зробили спортивний вилов риби одним з найулюбленіших видів дозвілля галичан. До уваги любителів відпочинку на лоні природи пропонується широкий спектр місць для рибалки, інформації про види риб, організація рибалки у визначених “рибних” місцях. Бажаючим надається за окрему плату спорядження, наживка, човен.

Основні місця рибалки - озера поблизу Галича.

Склад групи - 15 чоловік.6.00 Прибуття у м.Галич

6.15 Виїзд у смт Більшівці
6.30 - 12.30 Підготовка спорядження, риболовля.
12.30 - 13.00 Просушування одягу, спорядження, зважування улову.
13.00 - 15.00 Обід у кафе “Вишенька”
15.00 - 16.30 Екскурсія до пам’ятки ХVІІ ст. - монастирського комплексу Кармелітів.
16.30 - 17.00 Підготовка до виходу на вечірню рибалку.
17.00 - 20.00 Вечірня рибалка.
20.00 - 21.00 Підбиття підсумків, вечеря у кафе “Вишенька”.
21.00 Від’їзд .Детальніше про екскурсії територією Національного заповідника "Давній Галич" можна дізнатись за тел.: +38 /03431/ 2-16-63, 2-30-09.

 

ДОДАТКОВІ ЛІНКИ


 
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE