ЕКСКУРСІЯ НА СКЕЛІ ДОВБУША


 
Екскурсія на Скелі Довбуша
Україна, Івано-Франківська область,
Долинський район, село Вишків Tel: 8 (050) 433-04-20
Tel/fax: 8(03477)2-56-18, 2-56-22

pereval.com.ua

Туристична база "Високий Перевал" гостинно запрошує відвідати Вас видатні місця нашого старовинного краю - славетні скелі Довбуша, що поблизу селища Бубнище. Екскурсоводи повідають Вам історію про легендарного опришка Олексу Довбуша в честь якого і були названі ці загадкові місця.

Є місця, про які, здається, знаємо дуже багато і водночас мало. Пооброслі ліанами легенд впереміш зі скупими історичними фактами вони створюють ілюзію, яка поверхнево задовільняє нашу цікавість. Але якщо придивитись пильніше з кожного затіненого куточка визирають питання: хто? коли? що? чому?.

Оглядаючи химерні нагромадження піскових скель, згадайте, що утворились вони більше 70 мільйонів років тому на дні теплого моря. Вашу уяву безумовно збентежить те, що перед зором цих дивних природних творінь вервичкою пройшли всі геологічні, біологічні, історичні епохи від трилобіта до людини. Динозавр та лев залишили тут свої портрети.

Кам'яна історія ще не пізнана. Писана сягає неповних 10 століть з багатьма затемненими місцями та затертими сторінками. Контури подій заледве проступають, коли ми подумки опускаємось до часів ймовірного освоєння бубнищанських скель: дохристиянське капище, середньовічний монастир, укріплення часів монгольської навали, стоянка опришків. Коротка людська пам'ять. Лише минулого століття починаються дослідження. Проте далі вищенаведеної схеми вийти невдалося. Або не там шукаємо, або не так дивимось? Сфінкс мовчить. А може не розуміємо його мови?

Після другої світової війни за аналогією до подібних скель в Яремчі бубнищанські стали звати Скелями Довбуша. Легендарний опришок першої половини 18 ст. справді бував тут. А після смерті героя його брат Іван саме з Бубнища здійснив напад на Болехів (1745р.) Поневолені народи завжди з особливою повагою ставляться до героїв, які повстають проти загарбників та існуючих порядків. Козаки та опришки завжди слугували для українців символом волі, незалежної поведінки, безстрашності, відданості народу, його культурі та ідеалам.

Тисячі туристів відвідують пам'ятку пирроди та історії. За час активного туристського освоєння (з середини 60-х років) Скелі відвідали більше двох мільйонів туристів. Поштовхом до всебічного освоєння ресурсів території стане оголошення Обласною радою рішення: Скелі Довбуша та прилеглі гори є рекреаційною зоною зі спеціальним економічними режимом.

Чисте повітря, іскристий водоспад, прогулянка буковим та смерековим лісом, цікава екскурсія, незабутні враження, фото на пам'ять, повернення вниз на конях традиційний обід: грибна юшка та бануш - це для Вас!

 

ДОДАТКОВІ ЛІНКИ


 
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE