БАЗА ВІДПОЧИНКУ "БАЙКА"


 
База відпочинку База відпочинку База відпочинку

більше зображень

 

ОПИС ТА АДРЕСА


 База відпочинку "Байка"
м.Косів, вул.Над Гуком, 150, Івано-Франківська область, Україна.
tel./fax: /+380 34/ 782 3658, 782 3633

bayka.com.ua

Хто хоча би раз побував на базі відпочинку "Байка" у Косові, обов'язково приїде сюди на відпочинок ще не раз!І не сам, а зі своїми друзями, родичами та сусідами! Саме завдяки "Байці" казковий світ тут став прекрасною реальністю.

Знаходиться "Байка" в райській місцині Українських Карпат серед унікальних синіх гір, біля швидкоплинної з багатьма водоспадами річки та поблизу смерекового цілющого лісу. Подібне місце годі відшукати не тільки на Гуцульщині, чи в Україні, а й в будь-якому іншому куточку світу. Чи не про нього захоплено висловився обдарований український письменник і бандурист із Слобожанщини Гнат Хоткевич: „...Як роззявив я рота від здивування, прибувши до Гуцульщини, то так із роззявленим ротом і ходив шість літ”.

І все ж Косів та його околиці славні не тільки своєю унікальною природою, чи неповторними звичаями і обрядами його мешканців. Косів – це світова Мекка народно-прикладного мистецтва. Тут представлені не якісь окремі його види, як у відомих інших світових центрах, а практично всі! Із умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять Великодні писанки, різьблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, рахви, пласти, орли, ложки, діжки, бербениці, розписані керамічний посуд, куманці, скульптурки, кахлі, вишиті і ткані сорочки, рушники, килими і верети, ліжники, вироби із бісеру, металу і шкіри... Все це можна придбати щосуботи на знаменитому Косівському базарі чи щоденно безпосередньо в гуцульських майстрів.

Збільшити фотоЗбільшити фото„Байка” у цьому завжди є першим помічником. На базі створено всі умови для індивідуального, сімейного та колективного відпочинку. В основному корпусі є 6 люксів та 10 напівлюксів, у дерев'яному котеджі по 2 люкси і напівлюкси, у сімейному дерев'яному котеджі є дві спальні та кімната з каміном. У кожному номері сучасні меблі з натурального дерева, кольоровий телевізор, холодильник, телефон, повний санітарний вузол.

На території бази є дерев'яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ігрові автомати, ставок для любителів риболовлі.

„Байка” має всі необхідні умови для проведення конференцій, семінарів, автотренінгів. Зокрема є конференц-зала, сучасне технічне забезпечення, Інтернет зв'язок. Надаються унікальні можливості для проведення молодіжних вечірок, відзначення родинних, професійних та корпоративних свят, ювілеїв, днів народжень, регулярно відбуваються фольклорні концерти та знайомства з надзвичайно цікавими гуцульськими звичаями і обрядами Різдвяних, Великодніх, Свято іванівських, Юріївських та інших релігійних свят.

Для любителів туризму організовуються багато автомобільних, кінних та пішохідних маршрутів по гуцульських Карпатах, а також – влітку купання у пінистих водоспадах річки Рибниці, взимку – катання на гірських лижах та санках (неподалік від бази знаходиться гірськолижна траса з канатно-бугельним підйомником).

Кухня бази задовольнить найвишуканіших гурманів, виконає будь-яке індивідуальне замовлення.

Гарні побутові умови, цікава культурна програма, смачні страви, неповторна краса природи, привітні та гостинні господарі зроблять відпочинок у „Байці” незабутнім.

До послуг відпочиваючих:

Збільшити фотоОсновний корпус 16 спальних номерів, з них:
- 6 двохкімнатних люксів;
- 10 півлюксів;

Дерев'яний котедж 4 спальних номера, з них:
- 2 двохкімнатних люкси;
- 2 півлюкси;

Два сімейні дерев'яні котеджі.


Пропонуємо до ваших послуг:

* Ресторан і бар
Європейська та національна кухня, індивідуальні замовлення, жива музика.
* Літні майданчики <
Дерев'яні альтанки.
* Розваги
Дискотека, більярд, гральні автомати.
* Лікувально-оздоровчий комплекс
Сауна, басейн.
* Ставок для любителів риболовлі
* Власне форельне господарство
* Спортивний майданчик
Тенісний корт, прокат спортивних велосипедів, гірськолижного спорядження, санок.
* Сувенірний магазин
* Конференц-зала
* Інтернет зв'язок
* Фолькльорні концерти та святкування
* Автостоянка, що охороняється
* Готель, котеджі
Люкси, напівлюкси, апартаменти, сімейні котеджі.

Також пропонуємо:
o екскурсії в музеї, історичним місця;
o пішохідні екскурсії;
o кінні екскурсії;
o автомобільні екскурсії;
o рибалка, збір грибів і ягід;
o сауна, послуги масажиста;
o придбання гуцульських сувенірів;
o прокат спортивного спорядження (м'ячі, ракетки, велосипеди, лижі, сани та ін.);
o верхова їзда, їзда на велосипедах;
o рафтинг (по р.Черемош);
o в зимовий сезон - гірськолижний спорт.
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE