КЛУБ МАНДРІВНИКІВ “ЗОЛОТЕ РУНО”


 
Клуб мандрівників “ЗОЛОТЕ РУНО”
с. Стрільче, Городенківського району, Івано-Франківської обл., тел.(03430) 45192, моб. 8067 8116147.

http://www.tourist.org.ua/

Клуб мандрівників «Золоте руно» (на даний час громадська організація, Городенківський район Івано-Франківської області, в особі голови клубу Дідича Сергія Васильовича) пропонує проект розвитку туристичної та рекреаційної інфраструктури на р. Дністер в одному з наймальовничіших місць Дністровського каньйону.

Головна мета нашого бізнес-проекту створення власної сітки туристичної інфраструктури для активного відпочинку в Карпатському регіоні (атракції, проживання , харчування, прокат спорядження, транспорт). Тобто заснування туристичного агентства та бази відпочинку на р. Дністер в Дністровському каньйоні (с. Хмелева , Городенківського району ).
На сьогоднішній день нашими силами на протязі 2004 -2005 років розроблений та обкатаний водний маршрут та підібрано земельні ділянки для створення бази та обслуговування маршруту . Це територія колишнього дитячого табору відпочинку 3.9 га та чотири ділянки по 0,5 га безпосередньо біля р. Дністер. На даний час по цих ділянках проводиться робота по земле-відводу та збору матеріалів погодження місць розташування.
 
 
РЕКЛАМА


НАШI ПАРТНЕРИ


     


Контакт - Про проект

CARPATHIAN GUIDE 2006-2018 © All rights reserved
CARPATHIAN GUIDE